Blik op oneindig

Blik op oneindig

Het artikel ‘Blik op oneindig’ wil je aanreiken dat de Schriften zijn verouderd, en het voortschrijdend inzicht (vanuit de ontologie) het beeld geeft dat wij niet het lichaam zijn* maar er met onze tijdloze onzichtbare Entiteit (Ziel) voor een genadetijd in mogen wonen, met het doel om ons grillig verleden achter te laten en het belichte hiernamaals gezuiverd van ongerechtigheden in de zielstatus ‘in Christus herboren’ tegemoet gaan. (zijn*; dit beseffen gelukkig al velen van ons.)

Lees verder “Blik op oneindig”

Oorzaak en gevolg

Oorzaak en gevolg

NB. In verband met tussentijdse updates altijd zinnig om de pagina eerst te resetten!

Geboren in duisternis met de inborst* van ‘het beest’ (*de kleermaker, de tijd-/wereldgeest, het kwaad) is het logisch dat de mens met haar natuurwetten (het recht van de sterkste) bezwaar maakt (opspeelt) bij de beperking van onze vrijheden.

De wereld (Moeder aarde) ligt letterlijk en figuurlijk in de onstuimige beweging van haar doodstrijd, de klimaatcrisis.

  • Letterlijk, met vertonen van ouderdomsklachten; aardplaat verschuivingen, uitsterven van diersoorten, ecologische verarming, berooft van energie, ouderdomsvlekken en de steeds kleiner wordende cyclus rond onze zon, maken de tendens duidelijk dat de aarde (de schepping) op haar retour is.
  • Figuurlijk, met de toenemende onrust die wij óók wereldwijd sociaal en maatschappelijk als bedreigende ‘stormen’ waarnemen.
Lees verder “Oorzaak en gevolg”